به روز رسانی شده در: (۹۶/۰۴/۱۴-۱۵:۴۳)
اخبار :: مدیر عامل آپاداناسرام برکنار شد.

[ سرويس کاشی و سرامیک ] [ کل اخبار ] [ چاپگر ] [ نسخه چاپي ]

مدیر عامل آپاداناسرام برکنار شد.

سرويس : کاشی و سرامیک
95/04/14-22:15
2016-07-04 22:15:17
آخرين مشاهده : 96/08/25-14:32
1089 : کد خبر

تعداد مشاهده : 1562


 

امروز در سایت ها اعلام شد دکتر مجتبی شیرآلی مدیر عامل عامل آپاداناسرام برکنار شد. وی در کانال تلگرامی این شرکت چنین نوشته است:

سلام و درود بر تمام كساني كه جزو خانواده ام بودند ، به خداوند قادر و متعال و خون تمامي شهدا قسم كه در تمام مدتي كه در آپادانا بودم تمام تلاشم را براي حمايت از شما و آپادانا انجام دادم و در آخر هم تنها بخاطر اينكه خطوط بازسازي شوند و آپادانا به قدرت سابق خود برگردد و تنها بخاطر اينكه صادقانه و محكم ايستادم كه آپادانا به راه بيافتد بركنار شدم مطمئنم كه مديريت جديد بدليل ارتباط نزديكي كه با مديريت هلدينگ دارد بهتر و راحتتر خواهد توانست آپادانا را بسازد و آنچه مهم است فقط آپاداناست و شما.
از همكاري همه شما متشكرم و دستهاي غيرتمند تك تك شما را مي بوسم و دوستتون دارم و تنها تالمي كه مي ماند نديدن و دوري از شماست . روزهاي سخت ولي خوبي با هم داشتيم خدارو شكر مي كنم كه به شما خيانت نكردم و صادق ماندم ، آپادانا راه خواهد افتاد و خدارو شكر كه راه خواهد افتاد حتي بدون من و به قول حضرت امام ( قدس سره) ما خدارا داريم
دوست دار همه شما ، حلالم كنيد
دكتر مجتبي شيرالي

شركت آپاداناسرام كه بزرگ ترين شركت توليد كننده كاشى و سراميك در منطقه خاورميانه است مدتى است كه ظرفيت توليدى خود را كاهش داده است اما اخيراً دكتر شيرآلى مديرعامل آپاداناسرام عنوان كرده بود كه با قرارداد همكارى جديد با شركت »ايمولاى « ايتاليا ظرفيت توليد سراميك شركت آپادناسرام به 50 ميليون مترمربع افزايش خواهد یافت. آمارها نشان از اين دارد كه اكنون در كشور حدود 150 كارخانه توليد كاشى و سراميك فعال هستند و ظرفيت اسمى اين واحدها بيش از 700 ميليون مترمربع است اما بر اثر مشكلات توليد، صادرات و ركود حاكم بر بخش ساخت وساز كشور، اين واحدها بين 30 تا 70 درصد از توان خود را بدون استفاده گذاشته اند و بين 350 تا 400 ميليون مترمربع كاشى و سراميك در سال توليد می كنند كه اين آمار روندى كاهشى را در سال جارى نيز نشان می دهد.

لازم به ذكر است كه در سال هاى گذشته، تكنسين هاى شركت هاى مختلف خارجى، ب هعنوان نيروى متخصص در آپاداناسرام حضور داشتند ولى روند حضور ايشان، باتوجه به عملكردشان در اين شركت به هيچ عنوان مثبت ارزيابى نشد ولى مديرعامل آپاداناسرام مجدد به سياست حضور نيروى متخصص خارجى در آپاداناسرام روى آورد و در مصاحبه ای گفت: براى افزايش كيفيت محصولات و رفع مشكلات خطوط توليد با كمپانى هاى »ساكمى « و »ايمولا « وارد مذاكره شديم و رايزنى ها براى بازگشت به ايران و از سرگيرى همكارى ها را آغاز كرديم كه در همين زمينه مديران كمپانى ايمولاى ايتاليا در مجموعه آپاداناسرام حضور پيدا كردند و توانستيم تفاهم نامه همكارى را با اين شركت مطرح ايتاليايى منعقد كنيم و ظرف چهارماه آينده ثمرات آغاز همكارى با اين مجموعه را مشاهده خواهيم كرد. مديرعامل آپاداناسرام افزود: با تفاهم نامه امضا شده با شركت هاى ايمولا و ساكمى ايتاليا ظرفيت توليد آپاداناسرام از 30 ميليون به 50 ميليون مترمربع افزايش پيدا خواهد كرد.

ایشان پس از مهندس گلچین که در حقیقت بنیانگزار آپاداناسرام بودند و سپس مهندس بهمن امیری که چند سالی در سمت مدیریت عامل این شرکت حضور داشتند، سومین مدیرعامل این شرکت محسوب می شود که تغییر داده شده اند. وی که دکترای پزشکی داشت، متولد 1348 بوده و از سال 93 در شرکت آپاداناسرام مشغول فعالیت بود.

برای اطلاع از بیوگرافی ایشان اینجا را کلیک کنید.


برای مشاهده تصاویر به سایت نشریه سرامیک و ساختمان.آی آر مراجعه نمایید